Biz Kimiz?

Kuruluş

Grubumuz daha önce bir çok araba ve Hyundai forum sitelerinde, gruplarında aktif rol almış 2 arkadaş öncülüğünde 20 kişiyle kuruldu. ( 29 Ekim 2016 )
Daha sonra grafik ve isim çalışmaları kapmasında Hyundai yerli bir otomobil olduğundan i20TÜRKİYE ismi seçildi ve sosyal ağlarda tüm İ20TÜRKİYE isimleri tarafımızca tescil edilerek alındı.
Yerli olmasından kaynaklı bunu da üyelerine ve çevresine bildirmek için stickerımızı renkli yapma kararı aldık. Böylece sticker rengimiz belli olmuştu, sıra en zor olan tasarıma geldi tasarım üzerinde 25 gün çalıştıktan sonra özellikle bayan üyeler tarafından sizler diğer araç kullanıcıların en zor anlarında yanlarında oluyorsunuz neden melek logolu tasarımlar kullanmıyorsunuz diyerek bize en güzel ilhamı verdiler.
Bunun üzerine melek kanadı logosu düşünüldü ve tasarlandı.
Logomuzun anlamı bayrağımızın altında olan tüm i20’lerin bir çatı altında olması ve herkesin birbirinin koruduğu aile ortamında bir grup olması.


 

Yöneticiler

Grubumuzun bir çok yöneticisi , moderatörü , temsilcisi ve destekçisi vardır buradaki amaç grubun düzenini problemsiz düzgün bir şekilde yönetmektir.


Aylık Ücret, Aidat?

Grubumuzda kesinlikle aidat tarzı şeklinde ücretleri yoktur. Grubumuzun tüm giderlerini yönetici arkadaşlar tarafından karşılanmaktadır.


Kazancınız Ne?

Genelde bir çok grup ticari kazanç için kurulur ve bu şekilde kazanç sağlarlar. Bizim grubumuzun ilk kuralı ticari bir kazanç sağlamamaktır. Bu sebeple navgiasyon gibi birçok ücretli hizmet üyelerimize ücretsiz sunulmaktadır. Buradaki amaç biz kendimize müşteri değil arkadaş, dost, aile arıyoruz çay içerken sohbet edeceğimiz  yemek yerken ekmek paylaşacağımız insanları arıyoruz.


Üye Bilgileri Neden Önemli

Hiç bir kuruma veya şahısa bilgi vermiyoruz. Üyelik bilgisi toplama isteğimiz olası bir acil durumda bize ulaşıldığında o arkadaşa ulaşmak. Gene kan bilgi bankası kurarak size ihtiyaç duyulması halinde yardımcı olmak ve bayilere/dükkanlara indirim konusunda baskı yapabilmek için veriler önemli


 

Not:

Bir çok araba grubu hep yabancı isimleri seçmişlerdir bunu yerli isimle yapan en büyük en sosyal grup bizizdir ayrıca logosun ’da başından beri AY YILDIZ olan tek grubuz.

Yaptığımız bir çok yenilikçi adımlar bir çok gruba da yardımcı oluyoruz yol gösteriyoruz.